راه های بهبود زبان انگلیسی

چگونه می توان انگلیسی را به خوبی صحبت کرد؟

۱۰ نکته ساده برای آموزش زبان انگلیسی

۱٫ پذیرفتن اینکه انگلیسی زبان عجیب است

گاهی اوقات شما می توانید الگوهای در دستور زبان انگلیسی را پیدا کنید، اما بار دیگر انگلیسی درک نمی کند. به عنوان مثال، چرا کلمه “خواندن” (رید) و “خواندن” (قرمز) همان کلمه است، اما تلفظ به صورت متفاوت به نظر می رسد که آیا شما در گذشته یا زمان حال صحبت می کنید؟

متاسفانه، استثنائات زیادی به عنوان قوانین در زبان انگلیسی وجود دارد. اگر بخواهید یک دلیل برای همه چیز پیدا کنید، آسان است که به یادگیری نحوه صحبت کردن به زبان انگلیسی بپردازید. گاهی اوقات زبان انگلیسی عجیب و غریب و غیر قابل توضیح است، بنابراین بهترین کاری که باید انجام دهید این است که فقط استثنائات عجیب را حفظ کنید و حرکت کنید.

 

learn

۲٫ شیرجه رفتن به پایان عمیق

یک ساعت در هفته یک بار مطالعه انگلیسی به طور معمول به اندازه کافی برای پیشرفت واقعی نیست. بهترین راه برای سرعت بخشیدن به انگلیسی شما این است که حداقل چند دقیقه تمرین کنید هر روز. هر بار که مطالعه می کنید، هر زمان که بخواهید، خودتان را غرق کنید و خودتان را به گوش دادن، خواندن و حتی صحبت کردن در مورد زبان انگلیسی بسپارید که فکر می کنید ممکن است برای شما خیلی دشوار باشد. اگر میخواهید به صورت روان انگلیسی صحبت کنید، باید آن را یک بخش اساسی از زندگی روزمره خود قرار دهید.

۳٫ متوقف کردن یک دانشجو

نگرش درست می تواند تفاوت بین شکست و موفقیت باشد. متوقف کردن فکر کردن به خودتان به عنوان کسی که انگلیسی را یاد میگیرد ، و شروع به فکر کردن به خودتان به عنوان کسی که انگلیسی صحبت میکند . این یک تغییر کوچک است، اما به شما اعتماد به نفس بیشتری می بخشد و به شما کمک می کند از زبان انگلیسی که قبلا می دانید بیشتر استفاده کنید.

این بدان معنی است که شما باید به فکر تفکر در زبان انگلیسی باشید. برای مثال، اگر شما می خواهید کلمه “سیب” را به زبان انگلیسی بنویسید، احتمالا در ابتدا به کلمه ی زبان مادری خود فکر می کنید و سپس سعی کنید از کلمه ی صحیح انگلیسی به آن فکر کنید. در عوض، سعی کنید تصور یک تصویر از یک سیب، و سپس فقط به انگلیسی کلمه “سیب” فکر می کنم. چالش واقعی هنگامی اتفاق می افتد که شما ذهنی ترجمه مکالمات را متوقف کنید.

 

learning

learning

۴٫ به یاد داشته باشید پاسخ در سوال است

با دقت گوش کنید وقتی کسی سوال شما را به زبان انگلیسی می پرسد و هر بار به طور کامل پاسخ خواهید داد. سوالات انگلیسی مثل آینه هستند:

 آیا او … ..؟ بله، او می کند

 آیا می تواند …؟ بله، او می تواند

 آیا …؟ بله، این است .

اگر کسی به شما یک سؤال پاسخ دهد و شما مطمئن نیستید که چگونه پاسخ دهید، با فکر کردن درباره کلمات مورد استفاده در این سوال ابتدا شروع کنید. این شخص قبلا گفته است که بیشتر کلمات شما نیاز به پاسخ خود دارند. به جای صرفا حفظ گرامر انگلیسی، شروع به جستجو برای الگوهای مانند این است. روش های ساده ای برای «تقلب» وجود دارد و کلمات کلیدی درست را به خاطر می آورند.

 

english

۵٫ دریافت بیشتر از گوش دادن

هنگامی که اکثر دانش آموزان به یک انگلیسی زبان مادری گوش فرا می دهند، آنها تمرکز خود را بر روی فهم  معنی کلمات می دهند. این قطعا مهم است، اما خیلی بیشتر می توانید از گوش دادن یاد بگیرید. سعی کنید  خوب گوش بدهید نه تنها به معنای کلمات، بلکه به نحوی که آنها  می گویند. توجه داشته باشید که کلمات چه طور با یک جمله همراه می شوند یا زمانی که آنها به جای “شما” می گویند “بله” سعی کنید این موارد را به خاطر بسپارید دفعه بعد که صحبت می کنید و زبان انگلیسی شما طبیعی تر می شود.

هنگامی که شما به زبان مادری انگلیسی گوش می دهید، می توانید هر کلمه ای که صحبت می شود، درک شود. ممکن است از کلمات کلیدی که نمی دانید استفاده کنند، خیلی سریع صحبت می کنند و یا یک لهجه قوی دارند.