نکات یادگیری زبان انگلیسی در خانه

لازم نیست در یک کشور انگلیسی زبان زندگی کنید تا به زبان انگلیسی مسلط شوید.  شما در مورد راه یادگیری زبان انگلیسی  مردد هستید؟ حتی نمیتوانید  شهر محل اقامت خود را ترک کنید؟ از این چند راهنمایی برای بهبود زبان انگلیسی خود استفاده کنید حتی بدون ترک شهر خود.

 یادگیری زبان انگلیسی در خانه

خودتان را در انگلستان ببندید

شما لازم نیست که در یک کشور انگلیسی زبان باشید که خود را با زبان انگلیسی محاصره کنید. با به اشتراک گذاشتن زندگی روزمره خود ،به زبان  انگلیسیتان بهبود بخشید ، مانند نوشتن لیست خرید، خواندن روزنامه، گوش دادن به رادیو، نوشتن یک دفترچه خاطرات به زبان انگلیسی یا گوش دادن به زبان انگلیسی در هنگام سفرکاری .

 

Georgia

دوستان انگلیسی زبان، بسازید

حتی اگر شما در یک کشور انگلیسی زبان زندگی نکنید، احتمالا بسیاری از خارجی ها در آن جا زندگی می کنند. یافتن راه هایی برای دیدار با آنها : رفتن به رستوران محل سکونت آنها ، پیوستن به ورزش و باشگاه های اجتماعی، یا تنظیم تبادل زبان. شما حتی می توانید به عنوان یک مترجم توریست محلی برای ترجمه زبان انگلیسی از سراسر جهان داوطلب شوید.

شریک مطالعه  پیدا کنید

شما انگلیسی زبانان را برای  یادگیری زبان مادریشان نیاز ندارید. یک شریک مطالعه پیدا کنید ،یک باشگاه به زبان انگلیسی تشکیل دهید و به طور منظم برای گفتگو به زبان انگلیسی به آن مراجعه کنید. شما می توانید یکدیگر را تحریک کنید و با کمک به دیگران خودتان هم یاد بگرید.

 

Flat

استفاده از منابع معتبر

شاید خواندن انگلیسی در کتاب های درسی خسته کننده باشد.متون انگلیسی نوشته شده  را به زبان مادری و انگلیسی ترجمه کنید. در ابتدا چالش بزرگی خواهد بود، اما هنگامی که شما بتوانید آن را انجام دهید، جالب تر خواهد بود. اگر شما نمی توانید کتاب ها یا مجلات انگلیسی را پیدا کنید، هر روز برای خواندن اخبار به زبان انگلیسی از اینترنت استفاده کنید. نگاهی به EF English Live رایگان Engish منابع و بررسی مهارت های خود با آزمون رایگان انگلیسی بیندازید.

آنلاین دریافت کنید

دریافت آنلاین !شما می توانید با مردم از سراسر جهان ارتباط بگیرید . به چت روم ها یا انجمن ها بپیوندید، یک دوره آنلاین انگلیسی بگذرانید، یا برای یادگیری زبان انگلیسی خود در مورد فرهنگ های مختلف، یک penpal پیدا کنید. با رسانه های اجتماعی، راحت تر از همیشه با دوستانتان از سراسر جهان ارتباط برقرار کنید.

 

smiling

اهداف واقع بینانه خود را تنظیم کنید

به خودتان دلیلی برای تحصیل بدهید: آیا می خواهید ارتقاء پیدا کنید، بتوانید با همکاران خارجی خود صحبت کنید، در خارج از کشور تحصیل کنید یا تعطیلات بعدی خود را در یک کشور انگلیسی زبان بگذرانید؟ اهداف کوتاه مدت و دراز مدت خود را دنبال کنید.

گوش دادن به انگلیسی واقعی

گوش دادن را از انگلیسی که با سرعت عادی صحبت می کنند آغاز کنید، حتی اگر همه چیز را درک نکنید. همچنین گوش دادن بدون تماشای چیزهایی که ضبط شده است را هم تمرین کنید و نگران نباشید، چندین بار به گوش دادن به چیزهای دیگر برای گرفتن لغات جالب یا غیر معمول در آنجا بپردازید.

 

stickers

راه های سرگرم کننده برای یادگیری کلمات جدید پیدا کنید

اگر دوست دارید آواز بخوانید، سپس کلمات را برای آهنگ های مورد علاقه ی انگلیسی تان جستجو کنید. آنچه که می بینید به خاطر بسپارید، یادداشت های جدیدی بنویسید و آنها را در اطراف خانه خود نگه دارید. مثالهای خنده دار بزنید یا تصاویر کوچکی در کنار واژگان جدید بنویسید تا به شما کمک کند آن را بخاطر داشته باشید.

درباره فرهنگ یاد بگیرید

در مورد مردم و فرهنگ کشورهای انگلیسی زبان بیاموزید. یادگیری یک زبان فقط در مورد گرامر و واژگان نیست: در مورد برقراری ارتباط با افرادی که راه های مختلف تفکر و صحبت کردن دارند!

هر آنچه که انجام می دهید، از آن لذت ببرید!

یادگیری زبان کار  شما را پیش می برد، اما اگر از این یادگیری لذت می برید احتمال بیشتری در پیشرفت در آن دارید. بازی ها، پازل جدول کلمات متقاطع، آهنگ ها، آواز خواندن و…. بیش از حد در مورد اشتباهاتتان  نگران نباشید – اشتباه گرفتن اغلب راهی برای یادگیری بهتر است!