راهکارهای آسان برای آموزش زبان انگلیسی

 صحبت کردن و خواندن به زبان انگلیسی

هنگامی که شما تنها در خانه هستید، یا البته در حمام، شروع به صحبت کردن کنید! یک ترانه به زبان انگلیسی بخوانید،درباره آب و هوا یا هر موضوع دیگر صحبت کنید.اگر  این کار اغلب انجام شود، تلفظ شما به شدت بهبود می یابد – این روش تضمین شده است!

teach

در نزدیکی افرادی که در اتوبوس یا پارک زبان انگلیسی صحبت می کنند بروید و به مکالمات آنها گوش کنید گوش کن …
حالا خیلی ممنون، سپاسگزارم، واقعا حیرت زده شده، اما شما باید ببینید چه کلماتی می توانید انتخاب کنید و به جریان گفتگو گوش دهید . چقدر از مکالمات و ترجمه کلمات را فهمیدید؟ آنها در مورد چه موضوعات عمومی صحبت کردند؟ آیا شما یک کلمه جالب را که ممکن است به دنبال آن بودید شنیدید؟

توجه به بیلبورد ها، نشانه ها، آگهی ها، نشان های مجله و نام های استقرار

در مورد آنچه که در  این تبلیغات ها به دنبال معنای آن هستید فکر کنید. چند کلمه را می شناسید؟ آیا این همان کلمه ای هست  که در جای دیگر دیدید؟ قواعد مربوط به آن را میدانید؟

teaching

عشق موسیقی؟ سعی کنید  کلمات و اشعار آهنگ های مورد علاقه خود را ترجمه کنید.

تماشای کلیپ های ویدئویی با اشعار و آواز خواندن . ترجمه را بخوانید و واژگان خود را بسازید. به نسخه  ای از آهنگ ها  گوش دهید و سعی کنید  ترجمه  کلمات را بیابید. کار جالبی هست تلاش خود را بکنید!

کلیپ های تلویزیونی و اپرا ها را به زبان انگلیسی تماشا کنید.

اگر شما نمی دانید که آنها چه می گویند مهم نیست، به هر حال تماشا کنید! سعی کنید بدانید چرا چیزی خنده دار یا غم انگیز است.  بهترین ترجمه در زبان شما چیست؟

تولید، تولید، تولید.

مهم نیست که چقدر خجالتی هستید و یا چقدر “انگلیسی” نمی دانید، خودتان را مجبور به صحبت کنید
فرض کنید  یک گردشگر هستید که به نظر می رسد گم شده است.  هنگام مسافرت، در مورد دستورالعمل های  زبان انگلیسی بپرسید، حتی اگر به آنها نیازی ندارید! سعی کنید چیزهای آنلاین و تلفن را به زبان انگلیسی خریداری کنید .
مهم نیست اگر شما به آرامی صحبت می کنید، یاد می گیرید، این طبیعی است!